E-veikals
E-veikals
Garantija un atgriešana

Visām precēm, kas tiek iegādātas Sonel veikalā, ir ražotāja noteikta garantija. Tas nozīmē, ka preces tiek nodrošinātas ar noteiktu kvalitātes garantiju, un jebkuru defektu gadījumā ražotājs apņemas veikt nepieciešamos remontus vai apmaiņu saskaņā ar garantijas nosacījumiem. 

Iepērkoties vietnē Sonel.lv, pircējiem ir tiesības atgriezt preces 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Šādos gadījumos ir svarīgi ievērot preču atgriešanas politiku un nodrošināt, lai preces būtu labā stāvoklī un ar visiem oriģinālajiem iepakojumiem un dokumentiem.

Atgriešanas noteikumi: 

● Atgrieztajām precēm jābūt nebojātā oriģinālajā iepakojumā, tās nedrīkst būt fiziski vai vizuāli bojātas, un jābūt pilnai komplektācijai, kāda tā bija pārdošanas brīdī. Visiem piederumiem, instrukcijām un iepakojuma elementiem jābūt iekļautiem. 

● Precēm nedrīkst būt nekādas nolietojuma pazīmes, piemēram, skrāpējumi, deformācijas vai citas lietošanas pēdas. 

● Individuāli pasūtītām vai personalizētām precēm nav spēkā 14 dienu atgriešanas iespēja. 

● Atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

Preču atgriešanas veidlapa – PDF formātā un Word formātā

Pasūtīšana un apmaksa 

Pēc preču pasūtīšanas Sonel.lv interneta veikalā var izvēlēties vienu no šādiem apmaksas veidiem: 

● Apmaksa uz vietas mūsu veikalā SONEL, Katlakalna ielā 6D, Rīgā. 

● Veikt bankas pārskaitījumu pēc iepriekš saņemta rēķina. 

● Veikt tiešo bankas maksājumu uzreiz pēc pasūtījuma izveidošanas.

Saņemšana un piegāde 

● Pasūtījumus bez maksas var izņemt mūsu veikala noliktavā.

● Piegādes izmaksas Rīgas robežās ir no 24.2 € ar PVN, ārpus Rīgas robežām – no 30 €. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma svara, izmēra un piegādes iespējām. Piegādes izmaksas ar un bez uznešanas var atrast šeit un šeit

●  Pēc pasūtījuma veikšanas mūsu tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar Jums, lai precizētu piegādes iespējas un izmaksas. Apgrūtinātas piegādes gadījumos, piemēram, grūti pieejamās vietās vai piegādei ar īpašiem nosacījumiem, cenas var tikt paaugstinātas, lai segtu papildu izmaksas. 

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība saistībā ar pasūtījumu, piegādi vai garantiju, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, un mēs ar prieku jums palīdzēsim. Konsultantu kontaktus var atrast mūsu mājas lapas sadaļās ‘Komanda‘ un ‘Kontakti‘.